INDEPENDENT FAB

Een koelkast in een denim jasje



Smeg FAB28 in een denim jasje; een stijlvolle combinatie van twee iconen.

Fashion en design komen bij elkaar in deze Limited Edition koelkast uit de fascinerende Jaren 50 collectie van Smeg. Nog nooit eerder is een koelkast uitgevoerd in een denim jasje. De ronde vormen van deze koelkast gecombineerd met een stoere denim look geven elke keuken een trendy uitstraling. Wereldwijd worden er 500 stuks van deze unieke koelkast geproduceerd; een waar collectors item dus.

De denim stof op de koelkast is behandeld met het speciale plasma PLANTI5, dat voorkomt dat de stof wordt aangetast door water, olie, schimmels en vlekken. Ook zorgt het ervoor dat de stof geen nare keukengeurtjes opneemt.

De FAB28 Denim onderscheidt zich niet alleen vanwege zijn trendy look, maar ook vanwege zijn functionaliteit. De ruime koelkast, met een totale inhoud van 248 liter, is uitgerust met onder andere drie glazen verstelbare leggers, een chromen wijnrek, een groente- en fruitlade en een vriesvak van 26 liter. Ook de binnendeur biedt diverse opbergmogelijkheden voor optimale benutting van de ruimte. Daarnaast is deze Limited Edition koelkast van Smeg gecertificeerd met het energielabel A++, wat inhoudt dat deze een gegarandeerd laag energieverbruik heeft en dus kostenbesparend en beter voor het milieu is.